Jane Doe i ogniwa łańcuszka

  1. będąc w pierwszej klasie podstawówki, nie potrafiłam przeczytać słowa lokomotywa, trenowałam w domu z marnym skutkiem, więc wściekła, zwinęłam dłoń w pięść i walnęłam w okno, szybę pobiłam, blizny się dorobiłam a słowo dalej sprawiało mi kłopoty.
  2. moja rodzina to tylko 4 osoby, a w porywach 6 i mam na myśli dalszych i bliższych krewnych, czasami dziwne to uczucie a czasami nie.
  3. uwielbiam oglądać mistrzostwa świata w piłce nożnej i od lat jestem wierną fanką drużyny niemieckiej, co niektórych dziwi i złości nie wiedzieć dlaczego, oczywiście za Polaków też trzymam kciuki jak się zdarzy im zagrać, ale za Niemców bardziej, tak mam, od zawsze.
  4. kocham ptasie mleczko, czarną kawę i kiełbasę do tak zwanej rączki (koniecznie ułamaną, odcięta nożem się nie liczy) z bułką i pomidorem.
  5. przez wiele lat pociągi napawały mnie lękiem, zawsze miałam wrażenie, że wszyscy wsiądą do pociągu, a ja nie zdążę, czułam irracjonalny strach przed lokomotywą wjeżdżającą na peron i zawsze na godzinę przed odjazdem już sterczałam na peronie (złośliwi twierdzą, że dwie godziny).
  6. od przeszło dwóch lat nie palę papierosów i wcale nie uważam, że to był dobry pomysł z pozbyciem się tego nałogu, cały czas pielęgnuję w sobie wspomnienia otwieranej paczki papierosów, pstryknięcie zapalniczki, pierwszy mach…
  7. odkąd nauczyłam się czytać, robię to ciągle i wciąż, a od lat przeważnie kryminały/sensacje i thrillery, ale daję się przyłapać też nie na kryminałach, może za rzadko czytuję inną literaturę, ale pracuję nad tym.
  8. jestem kociarą i mój kot Sonia ma mnie już od kilku ładnych lat.
  9. nie mam orientacji w terenie i bardzo szybko się gubię, za szybko.
  10. ze stacji radiowych to zetka, telewizyjnych przeważnie tvn, sama siebie zadziwiłam oglądając x faktora i kibicowałam Michałowi, z seriali ten, który leciał po x faktorze, nie pamietam tytułu :), lubię K.Wojewódzkiego i Rammstein, nienawidzę chamstwa, głupoty, śmierdzących ludzi i góralskiej muzyki.

do zabawy zaprosiła mnie Bookfa, dziękuję, a ja proszę o udział dabarai, caitri i j.szern, liczę, że zaproszenie przyjmą, jeśli odmówią, zrozumiem :).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s