Serialami świat stoi

ale jak to jest z tym moim światem, nie wiem, w każdym razie było i jest kilka seriali, które potrafiły i potrafią zawładnąć mną na regulaminową godzinę, na przykład swego czasu Nikita, Peta Wilson i Roy Dupuis skutecznie przyklejali mnie do telewizora. Jak mi się podobał ten serial, to historia:). ‚Nikitę” L.Bessona też widziałam.

albo Prison Break, to był normalnie szał

pamiętam, że swego czasu szalenie podobał mi się serial Oshin i oglądając go skłaniałam głową wtedy, kiedy mała Oshin kłaniała się, a robiła to często. Już nie pamiętam treści, ale z zapartym tchem śledziłam losy dziewczynki i trzymałam za nią kciuki

a Oficer?, jeden z lepszych polskich seriali

 czy Pitbull

tak to było z moimi ulubionymi serialami, już nie wspomnę o Detektywie Monku, Nowojorskich gliniarzach, z rewelacyjnym Andym Sipowiczem, czy Glinie z doskonałym Jerzym Radziwiłowiczem. Oj, nabrałam ochoty na powtórkę z Pitbulla i Oficera, co za aktorzy, co za fabuła:). I zapytam, gdzie są ci wspaniali magicy od polskich seriali, Władysław Pasikowski, czy Patryk Vega.

Do zabawy zaprosiła mnie Zorija, dziękuję:). I zgodnie z regułami zabawy, zapraszam Bookfę i Tommy’ego, miło mi będzie, jeśli zaproszenie przyjmą, jeśli nie, zrozumiem:).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s